2 °C
4 °C
Index - In EnglishLatiešu valodāLat

Medicīna pagājušā gadsimta līmenī. Slavenais Latvijas urologs pastāstīja, kā Latvijā ārsti krāpj vīriešus, kuri vēlas izārstēt prostatītu un prostatas adenomu

Dāvids Mikasenoks – galvenais urologs, Latvijas pagodināts ārsts, Starptautiskās urologu sabiedrības loceklis, profesors.

Vērtē mūsu darbu cilvēki, - bieži mīl teikt profesors Dāvids Mikasenoks, kurš veltījis urologa darbam jau vairāk nekā 35 gadus.

Dāvids Mikasenoks ir viens no retajiem ārstiem, kas neatbalsta nekādus melus medicīnā un cenšas palīdzēt slimiem cilvēkiem, nevis iedzīvoties uz viņiem.

Tāpēc īpaši satraucoši dzirdēt no viņa to, ko viņš saka par Latvijas medicīnu vīriešu uroloģisko slimību ārstēšanā. Viņš apceļoja 7 Latvijas reģionus. Tas, ko viņš ieraudzīja Latvijas slimnīcās un poliklīnikās, šokēja. Saskaņā ar Dāvidu, LATVIJĀ SPECIĀLI ĀRSTĒ PROSTATĪTU AR NOVECOJUŠĀM METODĒM, TĀPĒC NAV NEKĀDS BRĪNUMS, KA LIELĀKĀ VAI MAZĀKĀ MĒRĀ SLIMĪBA IR 95% VĪRIEŠU, KAS VECĀKI PAR 50 GADIEM.

Neskatoties uz savu aizņemtību, Dāvids Mikasenoks piekrita atbildēt uz mūsu korespondenta jautājumiem un pastāstīt, kāpēc tās prostatīta un prostatas adenomas ārstēšanas metodes, kas tiek izmantotas visur Latvijā, viņš uzskata par nepieļaujamām.

- Dāvid Mikasenok, vienā no pēdējiem saviem priekšnesumiem jūs nosaucāt visus Latvijas urologus par blēžiem, bet Latvijas prostatīta ārstēšanas metodes par bezperspektīvām. Vai jūs varētu komentēt savu izteikumu?

- Jā, protams. Gribu tikai uzreiz palūgt piedošanu tiem cilvēkiem, kuriem mani skarbie vārdi var būt aizskaroši. Bet par to vajag runāt. Un tā, lai visi zina. Citādi nekas nemainīsies.

Tas, kas notiek Latvijas uroloģijā ir klusas šausmas. Jo īpaši tas, kas notiek prostatīta un prostatas adenomas ārstēšanas jomā. Latvijā joprojām tiek izmanti ārstēšanas veidi, kas jau 20-30 gadus kā nav aktuāli. Jūs, droši vien, tagad būsiet ļoti pārsteigti, ja es teikšu jums, ka visā pasaulē PROSTATĪTS JAU SEN NAV HRONISKA SLIMĪBA, UN IR VIEGLI ĀRSTĒJAMS! Visā pasaulē, bet tikai ne Latvijā.

Pie mums vēl joprojām vīriešiem ārsti izraksta pazemojošu taisnās zarnas prostatas masāžu, dažādas fizioterapijas procedūras: galvanozāciju, elektroforēzi, ultraskaņu, magnētterapiju, bīstamas antibiotikas:Lomefloksacīnu, Ceftrtriaksonu, Doksiciklīnu, Roksitromicīnu,Amoksiklāvu un citus preparātus.

Bet vissliktāk ir tas, ka pat izmantojot šos mokošos, dārgos un bīstamos ārstēšanas veidus, prostatīts joprojām nepāriet, bet turpina tikai attīstīties. Tā kā, ja antibiotikas arī palīdz nogalināt slimību izraisošās baktērijas, tas ir tikai uz laiku. Jau pēc 1-2 mēnešiem tās atkal vairojas. Prostatīts atkal parādās. Bet patiesībā viņš vienkārši nekur neaiziet. Galu galā no pirmās stadijas, prostatīts pāriet otrajā, trešajā, ceturtajā....

cilvēkam parādās problēmas ar potenci, kā rezultātā, problēmas attiecībās ar sievietēm. Rodas sāpes, urinācijas traucējumi, nomācas reproduktīvā sistēma, un vēl RODAS DIEZGAN REĀLS PRIEKŠDZIEDZERA VĒŽA ATTĪSTĪBAS RISKS. Prostatas vēzis ir viena no smagākajām vīriešu slimībām, kurai ir ļoti augsta mirstība.

Tas ir, faktiski, tā vietā, lai ārstētu cilvēkus, Latvijas ārsti nolemj cilvēku uz turpmākām mocībām un nāvi. Un visi šie ārsti, ka kaut kad deva Hipokrāta zvērestu...

Patiesībā situācija ir ļoti satraucoša. Un es vienkārši nevarēju klusēt, kā to dara daudzi Latvijas ārsti, tai skaitā manis cienījamie.

Četras prostatīta attīstības stadijas. Jo lielāks iekaisums, jo lielāka onkoloģijas varbūtība. Ja nav savlaicīgas ārstēšanas, vēzis rodas 89% gadījumu. Uzmanību! ĀRSTĒJIET PROSTATĪTU OBLIGĀTI!

- Kā jūs domājat, kāpēc Latvijā ir tik atpalikusi medicīna?

- Tāpēc, ka nevienam neko nemaz nevajag! Valsts slimnīcās un klīnikās strādā vai nu ārsti pensionāri, vai nu jaunieši, kas neko nezina. Bet visi pārējie ārsti strādā komercklīnikās. Un komercklīnikām nav izdevīgi, lai cilvēks kļūtu vesels, un vēl arī ārstētos pats. Tad viņi cietīs zaudējumus. Priekš tām tieši otrādi izdevīgāk ir ieteikt cilvēkam taisnās zarnas masāžu, dažādas aparātu procedūras, lai viņš dotu vairāk naudas, izrakstīt antibiotikas, kas palīdzēs uz laiku, lai viņš atgrieztos atkal.

Ja ārsts sāk ārstēt cilvēku pareizi, tad viņu uzreiz izdzen. Un pēc tam labu darbu neatradīsi. Tāpēc visi arī klusē. Mums visiem ir ģimenes, bērni. Bet kāds vienkārši neieinteresējas par mūsdienu ārstēšanas veidiem – izraksta to, ko viņam saka (bieži vien pavēl) klīnikas vadība un priecājas par algu un prēmijām. Bet par cilvēkiem viņam ir nospļauties.

Diemžēl, Latvijā medicīna ir kļuvusi ļoti negodīgi. Esmu bijis daudzās valstīs, bet šāda bardaka, kāds notiek tagad Latvijā, es nekur neesmu redzējis.... Tas tiešām ir briesmīgi, un man patiesi žēl latviešu cilvēkus, kādās situācijās viņiem burtiski nākas izdzīvot.

- Bet kā Eiropā tagad ārstē prostatītu? Vai tā ir taisnība, ka pēdējos 7 gados ar prostatītu slimo skaits samazinājās 15 reizes?

- Jā, tas patiešām tā ir. Mūsdienu prostatīta ārstēšana, kas ir izplatīta Eiropā, principiāli atšķiras no Latvijas. Tā ir vērsta nevis uz simptomu likvidēšanu (paša iekaisuma un patogēnās mikrofloras), bet patoloģijas rašanās iemeslu likvidēšanu. Centīšos paskaidrot vienkāršā valodā.

- Skatieties, kas ir prostatīta iemesls. Vēl 2003. gadā zinātnieki no Dānijas pierādīja, ka galvenais prostatīta cēlonis ir mazā iegurņa orgānu asinsrites traucējumi. Lieta tāda, ka šajā jomā ir ļoti liels sīku kapilāru pinums. Tie baro priekšdziedzeri. Sakarā ar dažādiem negatīviem faktoriem, kā arī no vecuma šie kapilāri aizsērē un pārtrauc laist cauri asinis.

galu galā priekšdziedzeris (kas izstrādā 18 vitāli svarīgus vīrietim hormonus) sāk saņemt barības vielas un skābekli nepietiekamā daudzumā. Tas ved pie stagnācijas. Sekrēts vienkāršs sāk uzkrāties dziedzera audos. Un tad šajā sekrētā sāk vairoties baktērijas. Dziedzeris iekaist. Bet kas ir iekaisis dziedzeris – tas ir akūts prostatīts. Un bez iekaisuma, bet ar uzkrātu sekrētu – hronisks prostatīts.

Tādā veidā, kļūst skaidrs, kas ir jādara, lai uzvarētu prostatītu. Ir nepieciešams likvidēt nevis baktērijas ar bīstamām antibiotikām, kā to dara ārsti mūsu valstī, bet pašu stagnāciju. Citiem vārdiem sakot, jums ir nepieciešams normalizēt priekšdziedzera asinsapgādi.

Priekšdziedzera asinsrites sistēma. Pat 5% kapilāru nosprostošanās paaugstina prostatīta rašanās risku līdz 60%
Kalpot cilvēkiem, kalpot slimajiem. Ar ticību, kas saņemta no Radītāja, ārstēt Kristus vārdā. Es vēlos apvienot savu pieredzi un zināšanas, uzkrātās pa desmitiem gadu, ar vienotu domāšanu un aizmirsto tūkstošgadu gudrību. Ārstēt ar sirdi un dvēseli. Sirdi, dvēseli un ķermeni. Ārstēt Cilvēku.

Citāts ir no profesora "Vēl 2007. gadā zinātnieki konstatēja, ka mazā iegurņa sīkos asinsvadus labi tīra īpaša A vitamīnu forma, kas saucas alfa-hidroretinols. Dabiskā veidā tā lielā daudzumā saturas augā kordicepsā. Šī viela spēj iebūvēties holesterīna molekulās (tieši tas nosprosto asinsvadus, pēc konsistences atgādina izkausētu sviestu) un droši iznīcina tās no iekšpuses. Rezultātā asinsvadi iztīrās. Īpaši labi sīkie kapilāri mazajā iegurnī.

Kā liecina prakse, tajā skaitā mūsu slimnīcā, ja izdzert alfa-hidroretinola kursu, tad prostatīts pāriet pilnībā (tiek likvidēta stagnācija, asins cirkulācija priekšdziedzerī normalizējas). Un ko tas nozīmē pāriet pilnīgi? Tas nozīmē, ka tādas ārstēšanas rezultātā, prostatīts neparādīsies atkal pēc kāda laika. Aizies velkošās sāpes, izzudīs iekaisums, normalizēsies urinēšana un erekcija. Vīrietis pilnībā kļūst vesels.

Tāda ir mūsdienu prostatīta ārstēšana, kas šodien tiek praktizēta lielākajā daļā pasaules valstu.

- Latvijā vai tad nav zāles, kas satur alfa-hidroretinolu? Ko jūs varētu ieteikt latviešu vīriešiem?

- Varbūt, pārsteigšu jūs atkal. LATVIJĀ IR TĀDS PREPARĀTS! Teikšu pat vairāk, tas arī izstrādāts Latvijā, tikai paša valstī tas izrādījās nevienam nevajadzīgs. Daudzas citas valstis iepērk to tieši Latvijā, jo mūsu preparāts ir daudz lētāks par amerikāņu analogu un pie tam vairākas reizes efektīvāka.

Zāles saucas Predstavit . To izstrādāja Rīgas pirmā uroloģijas Klīnika. Papildus kordicepa ekstraktam (alfa-hidroretinolam) tas satur vēl apmēram 30 noderīgas priekš vīriešu veselības sastāvdaļas, kas piemeklētas nepieciešamajā daudzumā. Tas ir vesels komplekss vīriešu veselībai. Ne uzskaitīšu visas sastāvdaļas, minēšu tikai dažas."

Evrikomas saknes ekstrakts

3-4 reizes pastiprina testosterona izstrādi, kas uzlabo potenci un ļauj vīrietim ilgāk būt jaunam

Žeņšeņa ekstrakts

Normalizē urinēšanu, ātri samazina priekšdziedzera iekaisumu

Lakricas saknes ekstrakts

Uzlabo spermas kvalitāti. Pastiprina erekciju. Veicina veselu bērnu ieņemšanu

Maltodekstrīns

Paaugstina priekšdziedzera imunitāti. Novērš atkārtotu patogēnās mikrofloras rašanos

Ananāsa ekstrakts

Palīdz novērst infekcijas, iekaisuma, audzēju procesus un prostatas izmaiņas

- Tātad, šo preparātu var nopirkt Latvijā? Tas nopērkams aptiekās?

- Neskatoties uz to, ka preparāts ir Latvijas, aptiekās to iegādāties nesanāks. Tieši tas arī pārsteidz. Acīmredzot, birokrātija Latvijā ir neizskaužama. Cik es zinu, ražotājs mēģināja izlauzties uz Latvijas aptieku plauktiem, bet viņam vienkārši neļāva to izdarīt. Nevienam nav izdevīgi, lai cilvēki kļūtu veseli un ārstētos mājās. Ne ārstiem, ne aptiekām.

Bet ir labas ziņas priekš latviešu vīriešiem. Predstavit var pasūtīt internetā par minimālu cenu. Jau 3 mēnešus Rīgas pirmā uroloģijas klīnika izdala bez maksas preparātu visiem interesentiem. Šīs programmas mērķis ir vismaz kaut kā palīdzēt cilvēkiem, kuri cieš no prostatīta. Piegāde tiek veikta uz jebkuru vietu Latvijā. Bet ņemot vērā to, ka partija ir ierobežota, bet cilvēku skaits, kas vēlas izārstēties, desmitiem tūkstošu, tika pieņemts lēmums ierobežot akcijas laiku.

- Skatieties, kas ir nepieciešams, lai pasūtītu zāles:

  • Aizpildiet laukus vārds un tālrunis formā Uroloģijas Klīnikas oficiālajā mājas lapā, nospiežot šo pogu.
  • Pēc tam jums atzvanīs ārsts-konsultants, lai apstiprinātu pieteikumu. Viņam būs nepieciešams norādīt piegādes adresi.
  • Pēc 3-4 dienām, kas nepieciešamas par piegādeii būs nepieciešams saņemt un apmaksāt sūtījumu.

Tagad mājas lapā tiek veikta aptauja starp tiem vīriešiem, kas jau saņēma Predstavit ar akciju. Aptaujas mērķis – noskaidrot, cik labi palīdz preparāts. Šobrīd aptaujā piedalījās jau vairāk nekā 2000 vīriešu. Lūk, rezultāti:

  • Izzuda sāpes cirksnī un urinējot – 99% aptaujāto
  • Urinēšana normalizējās (vēlmes urinēt biežums un urīna daudzums) – 99% aptaujāto
  • Mazinājās prostatas iekaisums – 96% aptaujāto
  • Atjaunojās veselīga potence – 93% aptaujāto
  • lielā mērā uzlabojās pašsajūta – 98% aptaujāto

Tātad, kā jūs redzat, Predstavit palīdz lielākajai daļai vīriešu. Turklāt, kā jau teicu, ar tā palīdzību var ārstēties mājās.

- Cik ilgi minimālā cena par preparātu būs aktuāla?

- Cik es zinu, Uroloģijas ZPI piešķīra tam lielu partiju Predstavit . Tomēr pat tā jau beidzas. Pēdējā laikā Predstavit pasūta arvien biežāk. Iespējams, cilvēki uzzina par tā labvēlīgo iedarbību.

Tieši tāpēc visiem vīriešiem, kuri vēlas izārstēt prostatītu (tajā skaitā hronisku), izmantojot mūsdienu līdzekļus un pie tam bez maksas, es ieteiktu pēc iespējas ātrāk iesaistīties šajā akcijā.

UZMANĪBU! Uzmanieties no viltojumiem! Aizpildiet formu, vai pasūtiet šeit - oficiālajā mājas lapā.Mūsu konsultants sazināsies ar Jums, tiklīdz tas būs iespējams.

Speciālista konsultācija
095507
VECA CENA:
78EUR
JAUNA CENA:
39EUR
DOTIES UZ OFICIĀLO MĀJAS LAPU, LAI PASŪTĪTU Predstavit

Komentāri

Rolands Putns

Paldies par interesanto rakstu. Ārstēju prostatītu jau 3 gadus, nevaru tikt vaļā no šīs kaites. Pasūtīju pa akciju Predstavit Kamēr vēl ir, bet menedžeris pateica, ka to ir palicis maz.

Lauris Kiins

Arī pasūtīšu pa akciju. Ir ļoti nogurdinoši un dārgi ārstēt prostatītu Latvijā. Ja ir tādas zāles, kā aprakstīts, tad tas ir super

Pāvils Байдак

Predstavit ir labs preparāts. Apstiprinu. Man to ieteica pazīstams ārsts. Teica, ka viņam klīnikā aizliedz to izrakstīt, bet paziņām viņš iesaka tieši to. Man Predstavit , palīdzēja lieliski, no prostatīta nav ne vēsts. Plus man potence no tā kļuva akmeņaina. Un tas pie tam, ka man jau ir 59 gadi!

Ruta Līcīte

Medicīna Latvijā tiešām ir briesmīga. Paldies vismaz vienam godīgam ārstam, ka uzdrošinājās to viss pastāstīt

Marika Brando

Manam vīram ir prostatīts. Vēlas ārstēties, bet nezina, kā – pie ārstiem iet nepiespiedīsi. Saka, agrāk gāja, viņam masāža darīja caur anālo atveri. Vairāk neies uz to. Tagad pasūtīju viņam Predstavit .

Jurģis Osis

Ārstējos ar šo preparātu. Prostatīts ir pārgāja ātri. Pārstāju bieži skraidīt uz tualeti, kad urinēju, sāpju nav. Iesaku visiem. Piedalījosakcijā. Aptiekās tiešām šī līdzekļa nav, jautāju dažās.

Lauris Hazenfuss

Man ir 63 gadi un man ir prostatas adenoma. Sakiet man palīdzēs Predstavit ?

Kristīne Medne

Palīdzēs. Mūsu vectēvam palīdzēja. Viņam ir 71, un arī adenoma bija. Ārstējās mēnesī, bet prostata atveseļojās, ko apstiprināja USG. Bet, ja jūs šaubāties, tad pajautājiet speciālistam, kad viņš jums atzvanīs. Viņiem ir ārsts ZPI, kas konsultē vīriešus pa tālruni.

Edgars Grigulis

Paldies ārstiem, kuri rūpējas par slimajiem! Preparāts ir lielisks. Pieņemu tikai 3 dienas, bet urinēšana jau kļuva manāmi labāka. Pazuda sāpes. Turpināšu ārstēties. Liels paldies par ieteikumu. Līdz galam neticēju, ka var šādu preparātu pasūtīt, bet beigās jau 3 dienas lietoju.

Aleksandrs Majors

Prostatītu nekādā gadījumā nedrīkst ignorēt. Man paziņa nepievērsa tam uzmanību, arī baidījās no ārstiem ar viņu masāžu. Rezultātā – vēzis. Miris jau...

Ernests Binders

Paldies! Arī pasūtīju pa akciju. Teica, ka piegāde uz mūsu pilsētu ir tikai 2 dienas. Esmu patīkami pārsteigts.

Inta Jaunķierpa

Manam tētim ir prostatīts. 2 mēnešus atpakaļ izrakstīja viņam improst. Lietoja 10 dienas. Pa šo laiku prostatīts pārgāja pilnībā. Viņa ārsts, kurš līdz šim viņu ārstēja ar antibiotikām, izvalbīja acis un teica, ka nezināja par šo preparātu. Tētis nenoticēja viņam... Ārsti visi ir pērkami šodien

Ints Kalniņš

Teikšu kā cilvēks, kurš ārstēja prostatītu reizes 7! Izmetiet visas tabletes un pasūtiet Predstavit . Tas ir vienīgais līdzeklis, kas reāli palīdz!!! Viss pārējais ir nauda un veselība vējā. Bet ārstus-komersantus es šautu nost, kā Staļina laikā Viņiem cilvēki savu veselību un dzīvību uztic, bet viņi uz mums iedzīvojas!!!

Miks Dadzītis

Lietoju Predstavit nedēļu. Palīdz vienkārši lieliski. Visas sāpes kā ar roku atņēma jau pēc 2-3 dienām, bet gribu iziet pilnu kursu, lai atveseļotu prostatu!

Māris Leitāns

Paldies! Arī pasūtīju. Speciālists teica, ka palicis pavisam nedaudz. Kas vēlas, pasteidzieties!